My life

Need a change!

24. března 2013 v 20:27 | Flyin bird*
Nesnáším tyhle neděle, ležet sama pod svojí peřinou, bez tebe, po víkendu stráveným jen s tebou. Přemýšlím co bych bez tebe dělala, už to bude 17 měsíců, těch nejlepší v mým životě. Vím, že ty jsi ten jedinej.
Stejně ale nemůžu přestat myslet na minulost, na ty dva měsíce. Stalo se toho tolik. Potřebuju na to zapomenout, na všechno co se stalo a žít přítomností, protože ta je teď nejlepší jaká kdy byla.Mám vše co potřebuju, mám úžasnou rodinu, mám úžasnýho kluka, skvělý kamarádky, jednu tu nejlepší, i když je moc daleko. Jsem vděčná za všechno, ale musím si to začít uvědomovat. Nebýt ta sobecká, sebestředná kráva, jaká jsem byla do teď. Musím se změnit, chovám se k lidem, co jsou tady pro mě pořád a ať udělám cokoliv, tak mě neopustí... hrozně! Od teď, jsem jiná, budu taková, jaká jsem s ním. Protože když se na mě jen podívá, všechno ve mě se změní a jsem úplně jinej člověk. Tohle dokáže jen jeden člověk, a to je ten pravej, pro zbytek můj života.

Changes.

18. prosince 2012 v 19:44 | Flyin bird*
Moc se omlouvám, že jsem nic trošku dýl nenapsala, ale za prvé nebyl čas a za druhé nebylo o čem. Vlastně bylo, ale bylo by to pořád to stejný. Konečně mám tento rok po učení, dneska jsme hráli volejbal ve škole, máme první místo! Ale hlavně, že jsem nemusela dělat prezentaci do psychologie.


Když jsem šla v pátek pěšky od něj domů, tak jsem si potřebovala uvědomit, jak se chovám, co je pro mě důležitý a co musím změnit. Sepsala jsem si pár pravidel, kterýma se prostě budu od novýho roku řídit. Ale koenčně to poprvé dodržím.
  1. Škola je na prvním místě!
  2. Přestanu být náladová.
  3. Budu chodit do posilovny.
  4. Budu se učit anglicky.
  5. Budu sem psát trošku víc článků.
  6. Musím si uvědomit, že to je jen kluk.
  7. Začnu doma něco dělat.
  8. Nebudu mít žádnej vztah, dokud se neodstěhuju.
  9. Budu šetřit na výlet do Ameriky.
  10. Budu tyhle pravidla dodržovat.
Možná jich pár ještě přibude do novýho roku, ale pro zatím stačí. Za poslední týden jsem zhubla dvě kila, každej den slyším tak od 5 lidí, že jsem zhubla. Nevím, jestli z toho mám mít radost, protože to jsem vždycky chtěla, nebo mám být smutná, protože celý dny nic nejím.
Za 6 dní jsou Vánoce, a já klasicky nemám ani jeden dárek. A nemám ani peníze, ale ode mě už poslední 3 roky nikdo stejně nic nečeká, protože si ty peníze utratím stejně za svoje věci. Jo asi jsem sobec.

Fuck..

9. prosince 2012 v 23:01 | Flyin bird*
Bez kluka je všechno tak jednodušší. Můžu chodit na párty a být s kýmkoliv a nemít pak výčitky. Nemusím se starat o to kde je, s kým je, co dělá. Nemusím se starat o to, co mu koupit na Vánoce a narozeniny a tak dále. Ale jednou to na každýho přijde, láska. Podle mě to je jedna z nejlepších i nejhorších věcí. Pocit, že vás někdo miluje, že jste pro něj ta jediná, dostávat sms na dobrou noc, ležet a koukat se na sebe, líbat se. A všechno kolem toho, je to krásný všechno. Ale v mým případě, nějak jsem přestala věřit na "happy end".. U mě to vždycky skončí stejně, podvodem. Jenže když někoho milujete tak moc jako já ho, odpustíte mu všechno. A to bylo možná ta největší chyba. Kdybych se na něj v tu dobu vykašlala, všechno by mohlo být v pohodě. Jak by to dopadlo? Jsou tu čtyři možnosti:

1) Strašně by mi chyběl, každým dnem víc a víc. Brečela bych každou noc a toužila po něm, i kdybych věděla, že už mu to nemůžu odpustit.

2) Po čase bych mu odpustila. Vrátili by jsme se k sobě a všechno by bylo tak perfektní jako v srpnu, kdy se vrátil z Ameriky. Všechno bylo jako z pohádky. Možná to byla ta chyba. Bylo to moc krásný, aby to byla pravda.

3) Našla bych si někoho jinýho, někoho s kým bych byla ještě šťastnější než s ním. To je ta nejméně pravděpodobná možnost. Protože on nasadil laťku tak vysoko, že si nemyslím, že někdy bude někdo lepší. Možná se pletu, možná ne.

4) Byla bych sama, byla bych s kamarádkama, byla bych šťastná, že jsem ho opustila. Říkat si že to nebyl ten pravej když mě podvedl. Jenže na tohle jsem moc velkej sráč, a až moc ho miluju.


Je tu vlastně ještě jedna možnost a tu jsem si bohužel/bohudík (?) vybrala já. Proto vzniklo všechno tohle, co se děje teď. Hádky, usmiřování, sex, kamarádství, slzy..
Myslím si, že to byla moje největší chyba s ním zůstávát, odpouštět mu všechno. Možná se chybama člověk učí, ale já asi nejsem moc dobrej žák. Pořád mu odpustím všechno co udělá. Ze strachu, že ho ztratím, protože on je ten jedinej, kterej mi, i když jsme se rozešli, pokaždé pomohl. Byl tady pro mě. A můžu říct, že je to ten nejlepší kamarád, jakýho jsem mohla mít.

Snow, snow... NO!!!

3. prosince 2012 v 19:37 | Flyin bird*

Promrzlá, ospalá, unavená jsem stála na zastávce a čekala na autobus do školy. No a samozřejmě přišla třešnička na dort, toho skvělýho rána a začalo sněžit. Proč nemůže sněžit jen na horách? A tady by mohlo být pořád 30°. Musím se přestěhovat někam, kde je celej rok teplo.
...Celej večer jsem přemýšlela nad náma dvěma. Proč musíš být tak skvělej? Proč prostě tě nemůžu nechat jít. Zapomenout na tebe. Možná to není ten pravej, možná je čas to ukončit. Všechno je tak skvělý, když jsem ve škole s holkama, ale pak jdu domů.. Sama, a zase na tebe začnu myslet, začnu brát mobil do ruky, napíšu sms a půl hodiny přemýšlím jestli ji poslat. Ale stejně se neubráním, protože potřebuju aspoň od tebe něco. Nemůžu si pomoct, poraďte mi někdo, fakt jsem z něj zoufalá.

Ale aspoň jsem si spravila den krásným růžovým tričkem z HM. Teď mě čeká to blbý učení, na který nemám ani trošku náladu. Nejradši bych se na všechno vysrala, odjela na týden do prdele, kde mě nikdo nezná a pořádně si rozmyslela co chci. Jenže já musím chodit do školy. Nesnáším to.

Just you*

29. listopadu 2012 v 19:56 | Flyin bird*

Je tak těžký, ležet vedle někoho, líbat se s ním, prát se a smát se, každý den. Vedle někoho, o koho jsem přišla jsou vlastní blbostí. Svým hloupým chování. Nikdy nepřestanu litovat, že tohle skončilo a teď je to takhle. Lidé se mění a hlavně já, když mě změnil on. Ale znamená pro mě tolik, že se ho nemůžu vzdát, spolu se chováme jako kdyby jsme byli pořád spolu, pořád byli ten šťastnej pár, kterej nemohlo nic rozdělit. Ale rozdělilo. Ale když jsme každej někde jinde, s někým jiným. Jako by jsme ani nevěděli, že ten druhej existuje.
Myslím na něj den co den, každou hodinu, každou minutu. I když mi tolik moc ublížil, pořád je pro mě nejdůležitější člověk v mým životě, pomáhá mi pokaždé co to potřebuju. A poslední dobou to potřebuju víc než kdy předtím. Všechno se hroutí jako domeček z karet. On je jedinej člověk, za kterým můžu jít, když je mi hrozně, kterýho můžu obejmout kdykoliv chci. Ale když vidím, že ani s ním už to není tak skvělý, připadá mi, že jsem na všechno sama. Nemůžu nic.
Je to jedinej kluk, kterýho budu vždycky milovat, ať se stane cokoliv.

your.. Flyin bird*

Hnusný punče.

28. listopadu 2012 v 17:47 | Flyin bird*

Dneska je jeden z těch lepších dnů, kdy se nemusím učit a tak můžu celej den strávit jak jen budu chtít. Ve 12 jsme skončili na praxi a šla jsem za ním. Přišlo mi že jsme spolu asi půl hodinky, ale když jsem vyšla ven, byla tma. Zavolala jsem kamarádce a šli jsme na náš první punč, v tomhle roce. Upřímně mi to ani trošku nechutná, ale vypila jsem asi 4, takže jsem za prvé bez peněz a za druhé je mi fájn.
Mimochodem, ten náš stromek na náměstí, je pěkně ošklivej.. vlastně jako každej rok
Obešly jsme všechny stánky, vrazily asi do 50-ti lidí, a jeden punč teda vylily. Teď jsem došla domů, a divím se že je tak málo hodin, tak kouknu na pár dílů Gossip girl a půjdu spát tak v 8. Aspoň jednou bych mohla jít spát v kolik řeknu. Zítra zase vstávání v 5 na blbou praxi.

your.. Flyin bird*

About me*

27. listopadu 2012 v 19:09 | Flyin bird*

Asi bych se nejprve mohla nějak moc představit, i když mi tohle nikdy moc nešlo. Moje jméno určitě není podstatný, je mi 17 a kde bydlím už je taky vedlejší.
Co miluju? .. Angličtinu, velký města, psaní příběhů, seriály, svoji nejlepší kamarádku, mýho bývalýho přítele a teď skvělýho kamaráda, svoji kočku, špagety od maminky a myslím, že by toho mohlo být daleko víc, ale proč to všechno vyzrazovat hned v prvním oficiálním článku blogu.
Co nesnáším? .. Školu, všechen hmyz, hloupý holky, který jsou v trošku v jiným světě, a taky strašně nesnáším když mě někdo leká. Nepřišla jsem si sem stěžovat (i když možná někdy jo) tak by to stačilo.

Mylsím že jako seznámení se mnou by to stačilo. A budu ráda když někdo bude chtít spřátelit, kdyžtak pište sem.

yours.. Flyin bird*
 
 

Reklama